Сходница(Схидныця).Частная усадьба На Заречной.Цены 2021. українською  по русскиСхидныця


Все о курортепо русски страница редактируется

Частная усадьба На Заречнойсмт.Сходница(Схидныця), вул.Зарічна 273,
тел.моб. +380972600694

Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной Частная усадьба На Заречной
візитка

Рік побудови – 2010 р. Загальна площа – 0,09 га. Кількість номерів - 6. Кількість місць – 14. Кількість будинків – 1 (2 поверхи). Категорія номерів – «стандарт» - 1, «2-3 місний» - 2, «2-місний» - 1, «1-місний» - 2. Прибирання номерів – по потребі. Зміна постелі – 1раз на 5 днів. Місцезнаходження – 200 м. до автотраси, 900 м. до джерела №1С.
проживання
Стандарт(однокімнатний, 2-місний номер, загальна площа - 20 м. кв.) - двоспальне ліжко, супутникове ТБ, холодильник, електрочайник, столовий та чайний сервізи, санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу). Загальний камінний зал для відпочинку. Загальна кухня для самостійного приготування (електрична плита, холодильник,мікрохвильова піч, набір посуди).
2-3 місний(однокімнатний, 2-3 місний номер, загальна площа - 25 м. кв.) - двоспальне ліжко, розкладне крісло, супутникове ТБ, столовий та чайний сервізи, загальний санвузол на 2 номери (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу). Загальний камінний зал для відпочинку. Загальна кухня для самостійного приготування (електрична плита, холодильник,мікрохвильова піч, набір посуди).
2-місний(однокімнатний, 2-місний номер, загальна площа - 25 м. кв.) - двоспальне ліжко, супутникове ТБ, столовий та чайний сервізи, загальний санвузол на 2 номери (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу). Загальний камінний зал для відпочинку. Загальна кухня для самостійного приготування (електрична плита, холодильник,мікрохвильова піч, набір посуди).
1-місний(однокімнатний, 1-місний номер, загальна площа: 10-14 м. кв.) - односпальне ліжко, супутникове ТБ, столовий та чайний сервізи, загальний санвузол на 2 номери (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу). Загальний камінний зал для відпочинку. Загальна кухня для самостійного приготування (електрична плита, холодильник,мікрохвильова піч, набір посуди).

Ціна (проживання) з 1 особи: на 2021р.

Категорія 1.05-20.10.21
«стандарт» 170 грн.
«2-3 місний» 140-150 грн.
«2-місний» 140-150 грн.
«1-місний» 140-150 грн.

*Діє гнучка система знижок в залежності від кількості днів проживання та осіб.

1.*Останнє оновлення інформації по цінам від 1.05.2021р.
2*. Увага!!! Інформація та ціни перевірені і відповідають дійсності . Відповідальність за зміну цін та інформації несе безпосередньо цей заклад.
3*.Данна інформація надана - www.shidnitca.com(Курорт Сходница(Схидныця)).
лікування

- лікування на базі оздоровчих центрів Східниці.
інфраструктура

- камінний зал, кухня для самостійного приготування, трежерний зал, масажний кабінет, пральна кімната, автостоянка (5 машин), гриль-комплекс.
додаткові послуги

Додаткові послуги, які входять в вартість проживання– wi-fi,трансфер з Трускавця або Східниці, прання білизни, автостоянка,прокат велосипедів, надання інформаційних послуг по відпочинку.
Додаткові платні послуги– харчування по замовленню (150 м.), масаж, транспортні послуги, організація екскурсій…
Відстані

-м.Львів – 120 км, м.Трускавець - 20 км., м.Борислав – 12 км.
Найближчі мінеральні джерела

– 400 м. до джерела №2C
контакти

Львівська обл., смт.Сходница(Схидныця), вул.Зарічна 273,
тел.моб. +380972600694
Информационно-туристический интернет-каталог:Схидныця,Отдых в Схидныце.Схидныця санатории отели, частные усадьбы, коттеджи, комплексы отдыха, рестораны, достопримечательности, фотогалереи, туристические маршруты, экскурсии .Копирование материалов www.snidnitca.com интернет-сайтами и полиграфическими издательствами запрещено. © 2007-2021 INFOTOUR