Східниця.Руська Баня на дровах Чан Пан Атаман. українською  по русскиСхідниця


Все про курорт


Руська Баня Чан Пан Атамансмт. Східниця, вул.Тараса Шевченка, 162д,
тел. +380506522122

Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман Руська Баня на дровах Пан Атаман

Руська Баня на дровах Пан Атаман
Час роботи: 9.00-00.00
Кількість місць: 2-6
Інфраструктура: кімната відпочинку (великий стіл, 2 лавки, телевізор, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, набір посуду), санвузол (душова кабіна, умивальник, унітаз), парилка (4-6 осіб), гуцульське відро на подвірї.
Ціна: за 2 години (2-6 осіб) – 900 грн.
Послуги, які входять в вартість: простирадло, банний рушник, одноразові тапочки, банна шапка, чай на травах
Платні послуги: банний віник (100 грн.), послуги банщика (ціна за домовленістю), послуги масажиста (ціна за домовленістю).
Карпатський чан «Пан Атаман»
Час роботи: 9.00-00.00
Кількість місць: 2-6
Інфраструктура: кімната відпочинку (великий стіл, 2 лавки, телевізор, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, набір посуду), санвузол (душова кабіна, умивальник, унітаз), гуцульське відро на подвірї.
Ціна: за 2 години (2-6 осіб) – 1500 грн.
Послуги, які входять в вартість: карпатські трави для чану,простирадло, банний рушник, одноразові тапочки, банна шапка, чай на травах.
Платні послуги: послуги масажиста (ціна за домовленістю).
Місцезнахождення: від джерела №2С повернути праворуч в напрямки садиби «У Сестер» - 300 м.
Адреса: Львівська обл.,смт. Східниця, вул.Тараса Шевченка, 162д, тел. +380506522122Інформаційно-туристичний інтернет-каталог:Східниця,Відпочинок в Східниці.Східниця санаторії,готелі,приватні садиби,котеджі,відпочинкові комплекси, ресторани,визначні місця,фотогалереї,екскурсії.Копіювання матеріалів www.snidnitca.com інтернет-сайтами та поліграфічними видавництвами заборонено. © 2007-2024  INFOTOUR